Connect with us

YKS Deneme Sınavı

info@mulakatmerkezi.com
Bize Ulaşın: 0552 479 91 34
Türkiye’nin En Çok Öğrenci Kazandıran Kursuna Hoşgeldiniz. POMEM – PAEM – BEKÇİLİK – JANDARMA – ASKER ALIMLARI BİZİM İŞİMİZ !

Whatsapp


Phone-square


Youtube


Instagram

YKS Deneme Sınavı

Türkiye’nin 81 İlinde TYT-AYT denemesi. Uzman eğitim kadrosu tarafından hazırlanmış ÖSYM müfredatına uygun özgün sorular, karekodlu soru çözümleri, sınava katılan tüm adaylar için dershane de indirim fırsatı. Meslek analiz anketiyle zeka türüne göre seçebileceğin bölümleri belirleme

  • 7810 Kayıtlı Öğrenci
  • KareKod ile Çözüm İzle
  • Özgün Sorular

Tüm Türkiye’de Aynı Anda YKS Denemesi

Üniversiteli olmanın en önemli aşaması olan YKS sınavından yeterli puanı alması gerekmektedir. Adayların başarısız olma riskini en aza indirmeyi hedefleyen Beras Yayınları tarafından 14-15 Mayıs tarihinde düzenlenecek olan Türkiye Geneli Deneme Sınavı, ÖSYM müfredatı ve soru formatına uygun özgün sorularının yanı sıra, her soruya ayrı karekodlar oluşturarak sınavdan hemen sonra adayların cevapları çözüm videolarıyla görmelerini sağlanacaktır. Böylelikle adaylar geç kalmadan eksikliklerini kolayca tespit etmiş ve karekodlu kısa konu anlatımlarıyla tamamlamış olacaklar. Ayrıca Özel Yetenek Sınavlarına hazırlanan BESYO, PMYO, Konservatuvar üniversite adayları sınav optiklerinde oluşturulan özel kodlamayla kendi ilinde ki rakipleriyle il bazındaki sıralamalarını da görebilecekler.

14-15 Mayıs 2022 tarihinde düzenlenecek Türkiye Geneli Deneme Sınavının 1. Oturumu olan TYT bölümünden 250 ham puan alan tüm 12. sınıf ve Mezun Adayların yanı sıra erken İndirim fırsatından yararlanmak isteyen binlerce 9.10.ve 11. Sınıf öğrencileri de adayları da Beras Yayınlarının 81 ilde anlaşmalı olduğu eğitim kurumlarında 2022 – 2023 eğitim sezonunda %20 indirim kazanacaklar.

  • Türkiye genelindeki sıralamanı öğrenebilecekler.
  • Türkiye’de bir ilk olan karekod uygulaması sayesinde sınava katılan öğrenciler, tüm soruların cevaplarına sınav kitapçığındaki karekodu okutarak çözüm videolarına ulaşabileceklerdir.
  • Sınav tecrübesi kazanacaklar.
  • Eksiklerini tespit edip, gerçek sınava daha iyi hazırlanabilecekler.

Türkiye Geneli YKS Deneme Sınavı için “Şimdi Kayıt Ol” butonuna tıklayarak kayıt ol. Tüm sorularınız için aşağıdaki numaralardan bizi arayabilir veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

50₺


Şimdi Kayıt Ol