Connect with us

İade Formu

  • www.mulakatmerkezi.com adresi üzerinden online olarak satın aldığınız ürün ve aksesuarların iadesi için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. İade etmek istediğiniz farklı ürün ve hizmetlerin her biri için ayrı form doldurulmalıdır. Ürünü satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde yasal olarak ürünü iade hakkınız bulunmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün gönderimi müşterinin sorumluluğundadır.
  • Kurumsal müşterilerimizin ürünleri iade ederken, kendi irsaliye ve faturalarını düzenleyerek göndermeleri gerekmektedir.
  • BERAS Spor Faaliyetleri Eğitim Hizmetleri Kitap Basım Yayın Satış Limited Şirketi
  • Mersinli Mahallesi 2824 Sokak No:25/302 Konak/İZMİR
  •  Şirketimiz, tarafınızın cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içinde, varsa malın tüketiciye teslim masrafları da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri iade etmekle yükümlüdür. Tüm geri ödemeler, tarafınızın satın alırken kullandığı ödeme aracına uygun bir şekilde ve tarafınıza herhangi bir masraf veya yükümlülük getirmeden tek seferde yapılır. Ödemenin yapılabilmesi için iade edilen ürünün eksiksiz ve hasarsız olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Deneme sınavı hizmeti satın alınması halinde ise iade talebinin sınav gününden en geç 4 gün öncesinde yapılması gerekmektedir. Detaylı bilgi için  0850 800 84 84 numaralı “Müşteri Destek Hattımız” ile iletişime geçebilirsiniz.