info@mulakatmerkezi.com
Bize Ulaşın: 0552 479 91 34
Türkiye'nin En Çok Öğrenci Kazandıran Kursuna Hoşgeldiniz. POMEM - PAEM - BEKÇİLİK - JANDARMA - ASKER ALIMLARI BİZİM İŞİMİZ !

Bekçilik Yazılı Deneme Sınavı

Bekçilik Yazılı Deneme Sınavı

Bekçi olma yolunun en önemli aşaması olan bekçilik yazılı sınavını geçemeyen adaylar diğer aşmaları göremeden elenmektedir. 12 Haziran 2022 Pazar Günü yapılacak deneme sınavına giren adaylar sınav tecrübesi kazanmalarının yanı sıra sınav sorularının her birine ayrı tanımlanan karekodlarla eksiklerini görecek ve alımlar gelmeden eksikliklerini tamamlayacaklar ve Türkiye sıralamalarını görebilecekler.

Bekçilik sınavı toplam da 120dk olup, 20 Soru Türkçe, 20 Soru Genel Kültür, 15 soru Matematik, 15 Soru Sosyal Bilimler, 15 Soru Fen Bilimleri, 15 Soru Hayat Bilgisi derslerini kapsayan toplamda 100 Soru Sorulmaktadır. Toplamda sorulan 100 sorunun en az 50 tanesini doğru cevaplamayan adaylar sınavdan başarısız sayılıp eleneceklerdir.

Bekçi Adaylarının Kazanacakları

Bekçilik Yazılı Deneme Sınavı için “Şimdi Kayıt Ol” butonuna tıklayarak kayıt olun. Tüm sorularınız için aşağıdaki numaralardan bizi arayabilir veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.