Connect with us

Bekçilik Konu Anlatımı ve Soru Bankası Kaynakları

Bekçilik Yazılı Deneme Sınavı’na En Doğru Kaynak ile Hazırlan!

Bekçilik Online Eğitimi’ne kayıt olursanız 90 saatlik videolu ders ile birlikte Konu Anlatımı eKitap ve Soru Bankası’na da sahip olursunuz. Online Eğitim ücreti 300 TL ve kontenjanlar da sınırlıdır. Kayıt olmak için buraya tıklayınız. 

Sınav Kazandıran Eğitim Seti

Bekçilik Yazılı Sınavı’na en iyisiyle hazırlan. Yeni sınav sistemi için baştan hazırlanmış tüm ders notları ve soru bankaları. Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler, Hayat Bilgisi, Fen Bilgisi ve Genel Kültür. Hepsi tek bir kaynakta toplantı.


Hemen Al

Konuları Bitir! Eksiğin Kalmasın!

Her derste konu çalışmak istiyorsan Konu Anlatımlı eKitap tam sana göre. Türkçe, Sosyal Bilgiler, Hayat Bilgisi, Fen Bilgisi, Genel Kültür konularına bu kaynak ile hakim olacaksın. Matematikte ise soru bankasıyla kendini test edeceksin. Bekçilik Yazılı Sınavı’na en doğru kaynaktan hazırlan.


Hemen Al


Soru Çözmeyi Sevenler Buraya

Soru çözmeden sınava hazırlanılmaz diyenlerden misin? Bu set tam sana göre. Bekçilik Yazılı Sınavı’na soru bankasıyla hazırlan. Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve Hayat Bilgisi, Genel Kültür… Bekçilik Yazılı Sınavı’nda çıkacak tüm konulara uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış e-kitap ile hazırlan. Heme şimdi al, çalışmaya başla!


Hemen Al

Sosyal Bilgiler ve Hayat Bilgisi

Sosyal Bilgiler ve Hayat Bilgisi çalışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu e-kitap ile hem Bekçilik Yazılı Sınavı’nda çıkacak konuları anlayacaksın hem de soru bankasıyla soru çözme tekniğini geliştireceksin. Hemen satın al, indirimli uygun fiyatı kaçırma!


Hemen Al


Fen Bilgisi

Fen Bilgisi çalışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu e-kitap ile hem Bekçilik Yazılı Sınavı’nda çıkacak konuları anlayacaksın hem de soru bankasıyla soru çözme tekniğini geliştireceksin. Hemen satın al, indirimli uygun fiyatı kaçırma!


Hemen Al

Matematik

Matematik çalışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu e-kitap ile hem Bekçilik Yazılı Sınavı’nda çıkacak konuları anlayacaksın hem de soru bankasıyla soru çözme tekniğini geliştireceksin. Hemen satın al, indirimli uygun fiyatı kaçırma!


Hemen Al


Türkçe

Türkçe çalışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu e-kitap ile hem Bekçilik Yazılı Sınavı’nda çıkacak konuları anlayacaksın hem de soru bankasıyla soru çözme tekniğini geliştireceksin. Hemen satın al, indirimli uygun fiyatı kaçırma!


Hemen Al

Genel Kültür

Genel Kültür çalışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu e-kitap ile hem Bekçilik Yazılı Sınavı’nda çıkacak konuları anlayacaksın hem de soru bankasıyla soru çözme tekniğini geliştireceksin. Hemen satın al, indirimli uygun fiyatı kaçırma!


Hemen Al